Elsan WC chemie Elsan Blue 2l

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v SvětKaravanů.cz

• Objednala jsem si zelený, protože je ekologičtější ,jinak účinky dobré.

Děkuji Světu Karavanů.cz ,za to ,že mi při zapomenutí vložení samolepicí nálepky do balíku ,dodatečně poslali jako dárek navíc dvě klíčenky s logem Světu Karavanů. Moc mi to překvapilo a potěšilo.

Je brzy hodnotit.

• , zakoupeno v SvětKaravanů.cz

Osobní zkušenosti zatím nemáme, ale byl nám doporučen našimi známými, kteří jej používají a jsou spokojeni.

Produkt nemá žádné parametry.

Oblíbená WC chemie britské značky Elsan, která rozkládá obsah nádrže biologickým způsobem. V Anglii nejprodávanější rozkladová chemie do WC vhodná pro všechny typy chemických toalet od značky Elsan. WC chemie Elsan Organic 2l: Verze Organic je šetrnější k životnímu prostředí než klasická modrá chemie. Tato chemie rozkládá odpad v kazetě biologickým způsobem a díky absenci agresivních chemikálií ji lze vylít do septiku. Chemie Elsan si umí poradit se všemi myslitelnými bakteriemi a pachy. Velmi kvalitní, vysoce účinná, cenově přijatelná. 2 l balení. Dávkování: 60 ml přípravku s cca 3 l čisté vody na 10 l obsahu odpadní nádrže.

• , zakoupeno v SvětKaravanů.cz

• Objednala jsem si zelený, protože je ekologičtější ,jinak účinky dobré.

Je brzy hodnotit.